1986'da başlayan ilk heyecan bugün 60 ülkeye ulaştı
Karmod Telefon Numarası
SATILIK HAZIR EVLER
Prefabrik hazır evler uzun ömürlü yapısıyla betonarme binalara en önemli rakip oldu. Prefabrik evler yüksek teknoloji ile kısa sürede imal edilip kurulum gerçekleştirilmektedir. Prefabrik evler ana iskeletinde kullanılan galvaniz paslanmaz çelik malzemesi ve çift taraf betopan kaplı duvar yapısıyla uzun ömürlü yapılardandır. Prefabrik yapılmar modüler yapısıyla başka bir alana kurulum imkanı da sunmaktadır. Bu yönüyle de beton yapılara göre çevreci yapılardır. Prefabrik ev satınalmak istediğinizde çok sayıda model alternatifi bulabilirsiniz. Zevkinize göre plan ve görünüm modellerimiz için satış ofislerimizden bilgi alabilirsiniz.
Satılık Hazır Ev
Satılık Tek Katlı Hazır Evler
satılık Doublex Hazır Evler
Satılık doublex Ömürlü Evler
satılık Hazır Prefabrik Evler
satılık tek Katlı Prefabrik Evler
Satılık Prefabrik Evler
Satılık Tek Katlı geniş Evler

PREFABRİK KONUTLARIMIZA AİT TEKNİK ÖZELLİKLER

Prefabrik konutlarımız 80 kg/m² kar yükü, 90 km/h rüzgar hızı, 1. derece deprem şartları ve 3. iklim bölgesi esas alınarak üretilmektir.

Duvar Panelleri

Dış ve iç paneller özel bükümlü paslanmaz galvaniz sacdan ve 8X1250X2500 mm ebatlarında çift taraflı çimentolu yonga levhadan (betopan) imal edilir. Isı yalıtımı için paneller arasında 84 mm 16 dansite polistiren sert köpük kullanılır. Dış panel kalınlığı 10 cm. İç panel kalınlığı 10 cm. dir. 


Devamı için tıklayınız...Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player