1986'da başlayan ilk heyecan bugün 60 ülkeye ulaştı
Karmod Telefon Numarası
PREFABRİK EVLER
Prefabrik hazır evler uzun ömürlü yapısıyla betonarme binalara en önemli rakip oldu. Prefabrik evler yüksek teknoloji ile kısa sürede imal edilip kurulum gerçekleştirilmektedir. Prefabrik evler ana iskeletinde kullanılan galvaniz paslanmaz çelik malzemesi ve çift taraf betopan kaplı duvar yapısıyla uzun ömürlü yapılardandır. Prefabrik yapılmar modüler yapısıyla başka bir alana kurulum imkanı da sunmaktadır. Bu yönüyle de beton yapılara göre çevreci yapılardır. Prefabrik ev satınalmak istediğinizde çok sayıda model alternatifi bulabilirsiniz. Zevkinize göre plan ve görünüm modellerimiz için satış ofislerimizden bilgi alabilirsiniz.

satılık prefabrik evler
stılık uzun ömürlü evler
satılık betonarme evler
satılık yüksek teknolojili evler
 satlık geniş saglam evler
satılık prefabrik ev modelleri
satılık prefabrik dublex modeller
satılık uzun ömürlü dublex evler

PREFABRİK KONUTLARIMIZA AİT TEKNİK ÖZELLİKLER

Prefabrik konutlarımız 80 kg/m² kar yükü, 90 km/h rüzgar hızı, 1. derece deprem şartları ve 3. iklim bölgesi esas alınarak üretilmektir.

Duvar Panelleri

Dış ve iç paneller özel bükümlü paslanmaz galvaniz sacdan ve 8X1250X2500 mm ebatlarında çift taraflı çimentolu yonga levhadan (betopan) imal edilir. Isı yalıtımı için paneller arasında 84 mm 16 dansite polistiren sert köpük kullanılır. Dış panel kalınlığı 10 cm. İç panel kalınlığı 10 cm. dir. 


Devamı için tıklayınız...Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player